Według metodyki leczenia doktora Koisa cały nasz zespół profesjonalistów czeka, aby zapewnić Państwu niezwykłe doznania stomatologiczne w środowisku wygodnym i zaawansowanym technologicznie.

Traktujemy różnorodność naszych pacjentów i istotną część tego, co robimy. Opracowanie zindywidualizowanego planu leczenia i ukończenie prac dentystycznych niezbędnych do przywrócenia zdrowia jamy ustnej i jej estetycznego wyglądu wymagającego czasu, wysiłku i pracy zespołowej. Takie podejście do całkowitej opieki może obejmować koordynację leczenia z innymi specjalistami, jeśli jest taka potrzeba, a także kontynuację i konserwację po zakończeniu leczenia regenerującego. Zachęcamy Państwa do udziału i czekamy na spełnienia Państwa oczekiwań.

Dr Kois spędził wiele lat opracowując unikalny protokół, który pomaga mu w ustaleniu zindywidualizowanego planu leczenia dla każdego pacjenta. Pierwsza wizyta egzaminacyjna może potrwać do 1-1 / 2 godzin i może składać się nie tylko z oceny klinicznej, ale także z aktualizacji zdjęć rentgenowskich, wstępnej diagnostyki  zębów i fotografii cyfrowych. Bardzo ważne jest, aby ocenić potrzeby pacjenta w oparciu o jego zdrowie przyzębia (dziąsła i kości), ich biomechaniczne (istniejąca struktura zębów i wcześniejsza historie stomatologiczna), rozważania, funkcje (wspólne, gryzienie i żucie) oraz cechy twarzoczaszki (uśmiech). Następnie może być wymagane późniejsze spotkanie w celu omówienia możliwych opcji leczenia i opłat związanych z tymi opcjami. Po ustaleniu potrzeb w zakresie leczenia, pomożemy Ci w koordynacji niezbędnych wizyt w celu zarządzania tym leczeniem. Będziemy również ściśle współpracować z Tobą, aby ułatwić leczenie, które może obejmować innych specjalistów dentystycznych.

W stomatologii Kois wierzymy w skoncentrowane na pacjencie podejście do stomatologii. Żaden z dwóch pacjentów nie jest podobny, a potrzeby i oczekiwania związane z jego leczeniem będą odzwierciedlać tę wyjątkowość. Z tego powodu tworzymy każdy plan leczenia w celu spełnienia indywidualnych potrzeb pacjenta. Niezależnie od tego, czy pacjent cierpi na bolesny problem z zębami, potrzebuje implantów dentystycznych, potrzebuje ortodoncji, czy po prostu chce bielszego i bardziej żywego uśmiechu, nasi specjaliści w dziedzinie stomatologii starają się spełnić – a następnie przekraczają – ich oczekiwania, pozostawiając je zdrowym , piękny uśmiech, kiedy wychodzą nasze drzwi.
Uzyskaj kompleksową opiekę stomatologiczną

Nasz zespół ekspertów stomatologicznych posiada wykształcenie i doświadczenie niezbędne w leczeniu różnych problemów stomatologicznych i oferuje kompleksową listę usług stomatologicznych, w tym:

    Opieka profilaktyczna
    
Wypełnienia kompozytowe
   
Korony protetyczne
   
Mosty protetyczne
    
Implanty stomatologiczne
    
Pełna i częściowa proteza
    
Licówki porcelanowe
    
Wybielanie zębów
    
Pełna rekonstrukcja ust
    
Przeszczep kości i dziąseł

Leczenie wg. Koisa zyskuje reputację w zakresie długoterminowych rozwiązań problemów stomatologicznych. Używamy najwyższej jakości materiałów w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami i technologiami dentystycznymi, aby wywołać uśmiech, który jest zarówno trwały, jak i kosmetyczny. Dzięki temu możemy zapewnić długotrwałe rezultaty naszym pacjentom, którzy odczuwają lepszą jakość życia teraz, gdy mogą z łatwością i pewnie żuć, mówić i uśmiechać się.
Zaufaj naszemu zespołowi wyszkolonych ekspertów

Dr Dean Kois został specjalnie przeszkolony w zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej i implantologicznej, a także szkolił innych specjalistów dentystycznych w zakresie tych metod. Kiedy jesteś pacjentem prowadzonym wg. Kois Dentistry, jesteś traktowany jako część naszej rodziny stomatologicznej.

brak

Dojazd

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Projekt i wykonanie - Majewski Paweł