Implanty, protezy na implantach – Warszawa – Ursynów

Cennik | Promocje |

Jeżeli stracisz ząb, kilka zębów lub nie posiadasz ani jednego zęba, implanty są najlepszym rozwiązaniem w protetyce do odbudowy całego uzupełnienia. Implant zastępuje korzeń zęba, na którym z kolei lekarz montuje ząb, kilka zębów lub całą protezę dentystyczną.

Należy pamiętać, że pozostawienie jakiegokolwiek ubytku w jamie ustnej to duży błąd, nieobojętny dla organizmu. Zęby w jamie ustnej mają zdolność do przesuwania, wysuwania się. Jeżeli zostawimy wolną przestrzeń, po latach ona nam zniknie, a my już nigdy nie odbudujemy utraconego zęba lub zespołu zębowego.

W naszej przychodni stosujemy implanty firmy Ossteam, Noble, Alpha Bio, Biomet, Astra. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu implanty GS szybciej zrastają się z kością, a tym samym umożliwiają szybsze umiejscowienie korony na implancie. Należy pamiętać, że implantacja to proces wszczepienia tytanowej śruby w kość, na czym nie kończy się cały zabieg, implant musi się zrosnąć z kością i dopiero po paru miesiącach lekarz wraz z technikiem dentystycznym wykonują koronę porcelanową lub kilka koron.

Korzystamy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Zabieg implantacji wykonujemy po dokładnej analizie pacjenta, do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Nasze prace oparte na implantach wytwarzane są przy użyciu najnowocześniejszych technologii i rozwiązań.

Dlaczego my?

 • Dokładna analiza każdego przypadku.
 • Pracujemy z wykorzystaniem łuku twarzowego co pozwala nam na idealne przeniesienie usytuowania szczęki i żuchwy pacjenta względem stawów. Stosując łuk twarzowy osiągamy precyzyjniejsze prace, przez co nasze implanty nie są narażone na wyważanie, co w konsekwencji po kilku latach mogło by spowodować utratę implantów. Oprócz tego praca protetyczna dostosowana jest idealnie do zgryzu, co przekłada się na brak zgrzytania zębami, odpryskiwania porcelany, niwelujemy przez to pęknięcia w mostach, koronach.
 • Stosując najlepsze technologie nie przegrzewamy kości, integracja implantu następuje na najlepszym z możliwych poziomów.
 • U nas leczysz się kompleksowo od początku do końca.
 • Przy corocznych kontrolach, dajemy dożywotnią gwarancję na implanty i uzupełnienia protetyczne.
 • Nasze konstrukcje na implantach projektowane są komputerowo w technologii CAD-CAM wycinane przez zaawansowane maszyny CNC.Maszyna CAD-CAM CNC
 • Materiały najlepszych renomowanych firm!
 • Oferujemy pełen wachlarz prac na implantach. Standardowe prace, protezy na belkach, zatrzaskach osiowych, poprzez pełnoceramiczne uzupełnienia, kończąc na zębach opartych na teleskopach i implantach.

 

Wszczepienie implantu, trwa bardzo szybko. Zabieg wykonuje się na jednej wizycie, poprzedzonej konsultacjami, stworzeniem planu leczenia i kalkulacji kosztów.

Zabieg nie wymaga narkozy, możemy porównać go do wyrwania zęba, gdzie stosujemy tylko znieczulenie miejscowe.

Dlaczego implanty?

 • Są lepsze od konwencjonalnych metod typu protezy szkieletowe, protezy osiadające.
 • Są estetyczniejsze, nie widać żadnej różnicy pomiędzy zdrowymi zębami, a zębami odbudowanymi
 • Są o wiele bardziej wytrzymałe, można jeść i gryźć pokarmy, na które pacjent wcześniej nie mógł sobie pozwolić.
 • Znika problem kłopotliwej higieny jamy ustnej, stosowania kleju do protez.
 • Implanty zapobiegają zanikowi kości, co ma pozytywny wpływ na rysy naszej twarzy
 • Są to uzupełnienia na wiele wiele lat, w perspektywie czasowej są znacznie oszczędniejsze niż wymiana protez akrylowych, szkieletowych co kilka lat.

 

O cenach i szczegółach całego procesu leczenia dowiedzą się Państwo w rozmowie z lekarzem na wstępnej konsultacji lub telefonicznie.

 

 

Wizualizacja wszczepionego implantu w miejsce zęba siódmego.

implant1

Wizualizacja wczepionego implantu w miejsce zęba pierwszego prawego.

implant2

Odbudowy są estetyczne, przywracają do 100% pięknego uśmiechu.

Odbudowa bezzębia na implantach

implant3

Odbudowa kilku zębów na implantach

bridgeimplant

Implanty

implant2

Jeżeli stracisz ząb, kilka zębów lub nie posiadasz ani jednego zęba, implanty są najlepszym rozwiązaniem w protetyce do odbudowy całego uzupełnienia…

Korony cyrkonowe

cyrkon

Wysokiej przezierności cyrkon dający możliwość indywidualnego doboru koloru, posiada estetyczny i naturalny wygląd. W przeciwieństwie do podbudowy metalowej…

Licówki

licowki

Korony pełnoceramiczne czyli wykonane z samej porcelany, bez zawartości metalu, to alternatywa dla droższych koron cyrkonowych. Ich wytrzymałość…

Wybielanie zębów

wybiel

Tanie, nieinwazyjne i wysoko efektywne wybielanie zębów zapewnią Ci nakładki wybielające wykonane w naszym laboratorium. W porównaniu do…

brak

Dojazd

Footer Column 4

This is a widgetised area. Fill it with content from the Widget Admin area.

Projekt i wykonanie - Majewski Paweł